LETO 2022 už v ponuke.
Tešíme sa na Vás v našej kancelárii .

Otvorené: pondelok - piatok od 09.00 hod. - 16.00 hod.

 
 

 
Váš Koral Tour


 

Letáky

Condominio Europa

Aqualandia Aqualandia Aqualandia Aqualandia Lunapark Lunapark Lunapark
Destinácia: Taliansko, Veneto (oblasť Benátok), Lido di Jesolo
Kód zájazdu: 1056280
Cena od: 7,14 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

20.05. - 25.05. 7,14 € +0 € vlastná

Condominio Europa

TV parkovisko plážový servis piesočnatá pláž klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 0 m
Vzdialenosť od pláže: 100 m

 

Apartmánový dom Condominio Europa sa nachádza v srdci letoviska Lido di Jesolo, na námestí Piazza Brescia, kde je množstvo obchodov, reštaurácií a barov. 

Dom sa nachádza cca 100m od súkromnej pláže s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník a 2 lehátka na apartmán) a parkovisko pre 1 auto zahrnuté v cene. K dispozícii výťah.

 

Apartmánový dom ponúka ubytovanie v apartmánoch, ktoré sú vybavené kuchynským kútom, kúpeľňou, obývačkou, 1 alebo 2 spálňami,  klimatizáciou, TV, práčkou, mikrovlnnou rúrou, niektoré izby majú balkón.

Apartmán pre 7 osôb C ( 3 + 2 + 2 )– apartmán tvoria 2 spálne – jedna spálňa s manželskou posteľou a druhá s manželskou posteľou a jednolôžkovou posteľou, kuchyňa s obývačkou s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa ( sprcha + WC ), práčka, klimatizácia, mikrovlnná rúra, TV, s balkónom alebo bez balkóna

Apartmán pre 5 osôb B ( 3 + 2 )– apartmán tvorí 1 spálňa s manželskou posteľou  a jednolôžkovou posteľou, kuchyňa s obývačkou s rozťahovacím gaučom pre dve osoby, kúpeľňa, práčka, klimatizácia, mikrovlnná rúra, TV, s balkónom alebo bez balkóna

Stravovanie: individuálne

 

Lido di Jesolo ponúka klientom 15km dlhú pláž s jemným zlatistým pieskom, pozvoľným vstupom do mora a promenádou s množstvom reštaurácií, barov, kaviarní a obchodov.

Lido di Jesolo je každoročne Európskou komisiou oceňované Modrou vlajkou za kvalitu a čistotu pláží a služieb. Lido di Jesolo uspokojí nielen rodiny s deťmi, ľudí, ktorí hľadajú aktívnejšiu dovolenku s nočným životom, ale aj ľudí hľadajúcich odpočinok.

V meste nájdete aquapark, lunapark, akvárium, tropikárium.

Počasie

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

Sme členom SACKA

Pobytové zájazdy

Pobytové zájazdy

Poznávacie zájazdy

Poznávacie zájazdy

Exotika

Exotika

Lyžiarske zájazdy

Lyzarske

Aktívna dovolenka

Aktívna dovolenka

Go Parking

Parkování Letiště Praha. GO Parking s.r.o.

Cestovné poistenie

Európska Cestovná Poisťovňa