LETO 2022 už v ponuke.
Tešíme sa na Vás v našej kancelárii .

Otvorené: pondelok - piatok od 09.00 hod. - 16.00 hod.

 
 

 
Váš Koral Tour


 

Letáky

Rezidencia Sirena

Destinácia: Taliansko, Abruzzo, Tortoreto
Kód zájazdu: 1056275
Cena od: 8,33 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

20.05. - 25.05. 8,33 € +0 € vlastná

Rezidencia Sirena

TV vodné športy na pláži piesočnatá pláž chladnička,minibar
Vzdialenosť od centra: 50 m
Vzdialenosť od pláže: 50 m

Tieto moderné apartmány sa nachádzajú na 3. poschodí s výťahom priamo pri pláži a pešej promenáde v pokojnej južnej časti strediska, len 1,5 km od vodného parku Onda Blu.

UBYTOVANIE:  Apartmány sú vybavené TV a práčkou.

Trilokál pre 4-6 osôb: spálňa s manželským lôžkom, spálňa s 2 lôžkami, obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, kúpeľňa a terasa.

Trilokál pre 6-8 osôb: spálňa s manželským lôžkom + palanda, spálňa s 2 lôžkami, obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, kúpeľňa a terasa. Za 7. a 8. lôžko je príplatok 30,00 eur / osoba / týždeň

STRAVOVANIE: individuálne

 

Toto stredisko je známe pre svoj vzťah k moru, pretože tradičným miestnym ekonomickým sektorom je práve rybárčenie a v posledných rokoch aj rýchly rozvoj turistického sektora. Každé ráno je možné vidieť malé rybárske loďky, ktoré sa vracajú po nočnom rybárčení. Tortoreto Lido je mnohými nazývané "Aristokratické a elegantné" vďaka honosným vilám pozdĺž pobrežnej cesty postavených v štýle "Liberty" a vďaka všade prítomnej zeleni. Pri rozvoji tohto strediska sa dbalo na úroveň životného prostredia a od roku 1992 získava ocenenie modrej vlajky za čistotu mora, tzv. "Bandiera Blu". Pláž, pešie promenády a cyklistický chodník sú dlhé 3 km a na severe sa napájajú neprerušene na promenádu a pláž strediska Alba Adriatica. Pozdĺž pešej promenády nájdete viac ako 3.000 paliem. Sú tu záhrady, detské ihriská a bary na pláži, ktoré sa večer premenia na piano bary, tanečné sály, diskotéky a pod.

Počasie

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

Sme členom SACKA

Pobytové zájazdy

Pobytové zájazdy

Poznávacie zájazdy

Poznávacie zájazdy

Exotika

Exotika

Lyžiarske zájazdy

Lyzarske

Aktívna dovolenka

Aktívna dovolenka

Go Parking

Parkování Letiště Praha. GO Parking s.r.o.

Cestovné poistenie

Európska Cestovná Poisťovňa