Leto 2023 stále v predaji. 

Novinka:   EXOTIKA S ODLETOM   Z BRATISLAVY

Otváracie hodiny : 

pondelok - piatok       9:00 - 17:00 hod.
               sobota - nedeľa            zatvorené                       

 

Tešíme sa na Vás.

Váš Koral Tour

  

Letáky

Barcelona - FC Barcelona alebo Gaudí

Pláž v Barcelone, poznávací zájazd, Španielsko Architektúra a pamiatky v meste Barcelona Pláž počas zájazdu v Barcelone Montjuic, Barcelona, poznávací zájazd, Španielsko Barcelona, poznávací zájazd, Španielsko Park Guel, Barcelona, poznávací zájazd, Španielsko Barcelona, poznávací zájazd, Španielsko Víťazný oblúk, Barcelona, poznávací zájazd, Španielsko Poznávací zájazd v meste Barcelona Poznávací zájazd v meste Barcelona Barcelona, poznávací zájazd, Španielsko Poznávací zájazd v meste Barcelona
Destinácia: Španielsko, Katalánsko (Barcelona), Barcelona
Kód zájazdu: 1278853
Cena od: 834,36 €
Príplatky od: 70 €
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

27.10.2023 4 dni First Minute 869 € +60 € odlet: Viedeň letecká
29.03.2024 4 dni First Minute 834,36 € +70 € odlet: Viedeň letecká
02.05.2024 4 dni First Minute 834,36 € +70 € odlet: Viedeň letecká
30.10.2024 4 dni First Minute 834,36 € +70 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Úvod:
4-dňový letecký zájazd

Perex:
Spoznajte jedno z najživších miest Európy - starobylú, živú a rozmanitú Barcelonu s plejádou originálnych architektonických stavieb od majstra Gaudího, ako nezabudnuteľný chrám Segrada Família, domy Casa Milá a Casa Batlló, rozprávkové záhrady a stavby v parku Güell, rušnú ulicu La Rambla s krásnou tržnicou, ale aj štadión štadiónov - Camp Nou, kde to ťahá nielen futbalistov a fanúšikov. 

1. deň:
Odlet z Viedne do Barcelony,. Autobusová prehliadka mesta: Olympijský štadión, Palau Sant Jordi, návšteva Parku Guëll, záhradného komplexu plného nekonvenčných stavieb od geniálneho katalánskeho architekta Antoni Gaudího, ktorého meno je neodmysliteľne späté s týmto kozmopolitným mestom. Transfer do hotela, ubytovanie. Popoludní si pozrieme ďalšie významné diela od Gaudího ako Casa Batlló, rozprávkovo koncipovaný dom so strechou pripomínajúcou chrbát obrovského  jaštera a stĺpy dole nohy slona, či Casa Milá, prezývaná la Pedrera (kameňolom). V podvečer individuálne voľno.

2. deň:
Raňajky, pokračovanie v prehliadke mesta: námestie Plaça de Catalunya, známa promenáda La Rambla, tržnica, Plaça Reial – Kráľovské námestie obkolesené palmami, Plaça Sant Jaume s radnicou a sídlom katalánskej vlády Palau de la Generalitat, Palau Gűell –  jedna z prvých stavieb na objednávku Gaudího, gotická Katedrála sv. Eulálie a komplex budov Palác Reial Major – bývalej rezidencie barcelónskych grófov a neskôr kráľov Aragonskej koruny, bazilika Santa Maria del Mar, Olympijská štvrť, rybárska štvrť Barceloneta, pláž, starý prístav, Moll d´Espanya – nový prístavný komplex, Plaça Portal de la Pau so sochou Krištofa Kolumba. Návrat do hotela. Fakultatívne večera tapas.

3. deň:
Raňajky, dokončenie prehliadky: návšteva Sagrady Famílie – novogotického chrámu Svätej rodiny, ktorý sa stal symbolom Barcelony, pokračovanie k Hospital de Sant Pau (prekrásny príklad secesnej architektúry uvedený aj v UNESCO 1997), býčia aréna La Monumental, námestie Plaça d´Espanya, býčia aréna Las Arenas, Popoludní možnosť prehliadky futbalového štadióna Camp Nou, ktorý je domovom pre svetový tím FC Barcelona.

4. deň:
Raňajky, podľa časových možností individuálne voľno. Transfer na letisko, prílet do Viedne a následný transfer do Bratislavy.

Doprava:
Letecká.

Ubytovanie:
3 x v hoteli 4*.

Stravovanie:
3 x raňajky.

Celková cena zahŕňa:
Leteckú dopravu Viedeň – Barcelona – Viedeň, transfer Bratislava – Schwechat – Bratislava, servisné poplatky, transfer – hotel – letisko - hotel vrátane prehliadky mesta, 3 x ubytovanie v hoteli 4* s raňajkami, sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa:
Doplatky: za 1/1 izbu, za 1 večeru (španielske tapas), za vstup do Sagrady Familie, za vstup do Parc Güell. Vstupy je nutné objednať pri kúpe zájazdu. Ostatné vstupy, prepravu počas pobytu v Barcelone okrem uvedenej, pobytovú taxu, cestovné poistenie.

Barcelona

Počasie

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

Sme členom SACKA

Pobytové zájazdy

Pobytové zájazdy

Poznávacie zájazdy

Poznávacie zájazdy

Exotika

Exotika

Lyžiarske zájazdy

Lyzarske

Aktívna dovolenka

Aktívna dovolenka

Go Parking

Parkování Letiště Praha. GO Parking s.r.o.

Cestovné poistenie

Európska Cestovná Poisťovňa