Leto 2023 stále v predaji. 

Novinka:   EXOTIKA S ODLETOM   Z BRATISLAVY

Otváracie hodiny : 

pondelok - piatok       9:00 - 17:00 hod.
               sobota - nedeľa            zatvorené                       

 

Tešíme sa na Vás.

Váš Koral Tour

  

Letáky

MSC FANTASIA

lod FANTASIA7 lod FANTASIA5 lod FANTASIA9 lod FANTASIA1 lod FANTASIA8 lod FANTASIA2 lod FANTASIA3 lod FANTASIA4 lod FANTASIA6
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1286370
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Plavby

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

wellness, spa fitness centrum

Popis:
PLAVBA so slovenským SPRIEVODCOM a autobusovou DOPRAVOU zo SLOVENSKA
JANOV• LA SPEZIA• NEAPOL• PALMA DE MALLORCA• BARCELONA• MARSEILLE• JANOV+MILÁNO

Ďalšie informácie:
Počas zastávok v jednotlivých prístavoch možnosť fakultatívneho výletu do okolia so sprievodcom lodnej spoločnosti MSC (v anglickom jazyku) resp. podľa záujmu so slovensky hovoriacim sprievodcom alebo absolvovať individuálny program. Počas prepravy autobusom je prehliadka Milána sprevádzaná slovensky hovoriacim sprievodcom.

1. deň:
Odchod autobusu zo Slovenska v neskorších večerných hodinách NON STOP do Talianska cez Rakúsko. Počas cesty do prístavu vás náš sprievodca oboznámi so životom na palube lodí MSC Cruises, organizačnými pokynmi a programom zájazdu.

2. deň:
V popoludňajších hodinách príchod do prístavu v JANOVE. Registrácia a check-in na loď. Zoznamovacia prehliadka s loďou, ubytovanie a bezpečnostný nácvik pred vyplávaním. Plánované odplávanie z prístavu o cca 18.00 hod.

3. deň:
Priplávanie o cca 07.00 hod. do rušného prístavného mesta – LA SPEZIA, ktoré je domovom hlavnej talianskej námornej základne a je považované za vstupnú bránu do Cinque Terre- jedna z najkrajších a najnavštevovanejších oblastí v Taliansku. Plánované odplávanie o cca 17:30 hod.

4. deň:
Priplávanie o cca 13.00 hod. do prístavného mesta NEAPOL ležiace pod sopkou Vezuv, rodisko najslávnejšej pochúťky- pizze. Plánované odplávanie o cca 19:30 hod.

5. deň:
Plavba po mori Voľný deň môžete využiť k návšteve lodných kúpeľov, posilňovne a špeciálnych reštaurácii. Prípadne môžete len tak odpočívať na palube lodi, tešiť sa zo slnečných dní na mori, užívať si skvelé nápoje v lodných baroch.

6. deň:
Priplávanie o cca 10.00 hod. na ostrov PALMA DE MALLORCA, stredomorský ostrov s krásnym počasím, nádhernými prírodnými scenériami a výbornou kuchyňou. Plánované odplávanie o cca 20:00 hod.

7. deň:
Priplávanie o cca 08.00 hod. do španielskej metropoly akým je BARCELONA. Patrí medzi najpopulárnejšie turistické destinácie. Po pár metroch z prístavu sa dostanete priamo na hlavnú promenádu – La Rambla, lemovaná stromami, kde môžete nasať tú správnu španielsku atmosféru.

8. deň:
Priplávanie o cca 09.00 hod do najstaršieho mesta Francúzska - MARSEILLE. Už keď sa budete blížiť k Marseille, na prvý pohľad vás musí upútať bazilika Notre-Dame de la Garde. Jeho najväčším pozitívom je krása okolitej prírody - spleť ostrovov, nekonečné pláže, jedinečný podmorský život a prekrásne kriedové fjordy. Plánované odplávanie o cca 18:00 hod.

9. deň:
Návrat do talianskeho prístavu v JANOV o cca 9: 00 hod., vylodenie, presun do MILÁNA historického mesta plného pamiatok, múzeí a starobylých uličiek, ktoré očarí všetkých nadšencov európskej kultúry. Počas prehliadka so slovenským sprievodcom, navštívite všetky dostupné zaujímavosti. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.

10. deň:
Príchod na Slovensko v dopoludňajších hodinách.


Stravovanie:
plná penzia

Doprava:
bus / loď

Poznámky:
Počas zastávok v jednotlivých prístavoch možnosť fakultatívneho výletu do okolia so sprievodcom lodnej spoločnosti MSC (v anglickom jazyku) resp. podľa záujmu so slovensky hovoriacim sprievodcom alebo absolvovať individuálny program. Počas prepravy autobusom je prehliadka Milána sprevádzaná slovensky hovoriacim sprievodcom.

Počasie

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

Sme členom SACKA

Pobytové zájazdy

Pobytové zájazdy

Poznávacie zájazdy

Poznávacie zájazdy

Exotika

Exotika

Lyžiarske zájazdy

Lyzarske

Aktívna dovolenka

Aktívna dovolenka

Go Parking

Parkování Letiště Praha. GO Parking s.r.o.

Cestovné poistenie

Európska Cestovná Poisťovňa