Prajeme Vám všetko dobré v novom roku 2021

LETO 2021 UŽ V PONUKE

Sme Vám k dispozícii na:
e-mail: koraltour@koraltour.sk 
mobil: 0915 841 611

Baros Resort - Deluxe Villa

Destinácia: Maldivy, Atol Káfu, Baros ostrov
Kód zájazdu: 1128841
Cena od: 3 999 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Potápanie

Výber termínu

27.02.2021 9 dní Last Minute 3 999 € +399 € odlet: Praha letecká
06.03.2021 9 dní Last Minute 3 999 € +399 € odlet: Praha letecká

Popis zájazdu

Program
1: ODLET Z VIEDNE/PRAHY
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.

2: PRÍLET NA MALEDIVY
Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: ODLET DO PRAHY/VIEDNE
Vo večerných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet.

10: PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE
Prílet do Prahy/Viedne.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:
leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let 7 x nocľah vo vybranom hoteli, so stravou podľa výberu transfer letisko - hotel - letisko asistenciu partnerskej CK

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:
letiskové taxy 399,- EUR cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň fakultatívne výlety

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Všetky hotely sú na vyžiadanie a spätné potvrdenie.

Baros Resort - Deluxe Villa

jóga TV práčovňa, čistiareň lekárska služba kajak, kanoe vodné lyže potápačské centrum, lekcie potápania windsurfing, surf šnorchlovanie biliard volejbal fitness centrum stolný tenis internet, WiFi vodné športy na pláži piesočnatá pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 16 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Popis:
veľmi komfortný dizajnový rezort (350 x 350 metrov) pre náročných klientov, sa nachádza na severnom Male atole v blízkosti koralových útesov. Transfer rýchlym člnom zo 16 km vzdialeného letiska trvá cca 25 minút. Ponúka 20 baros viliek, 24 deluxe viliek a 30 vodných viliek vhodných pre romantickú dovolenku.

Vybavenie:
3 reštaurácie, 2 bary, 24-hod. knižnica s biliardom, relaxačná miestnosť s bezplatnou internetovou stanicou, izbová služba, práčovňa, butik, knižnica CD a DVD, Wi-Fi vo verejných priestoroch a vo všetkých vilách, bezplatná hodina jogy ráno - šesť dní v týždni, PADI Dive Center, fitness centrum 24/7, zmenáreň, kúpeľné procedúry, námorné centrum s rezidentnými morskými biológmi a aktivitami vodných športov, stolný tenis, preprava luxusným člnom, zdravotná sestra na plný úväzok na mieste a pohotovostná služba lekára, nekonečný bazén nad vodou.


Vybavenie izieb:
priestranná veranda, priamy prístup do lagúny, vonkajšia kúpeľňa, vonkajšia sprcha, kvetinová záhrada, knižnica, SAT-TV, DVD, iPOD dokovacia stanica, klimatizácia, minibar, trezor, zariadenia na prípravu čaju a kávy, ležadlá. V základnej cene je ubytovanie typu Deluxe Villa.
Resort neubytováva deti mladšie ako 8 rokov. Maximálne 2 dospelé osoby + 1 dieťa od 8 rokov do 12 rokov alebo 3 dospelé osoby na izbe.


Stravovanie:
raňajky - formou bufetu. Od bohatých raňajok formou bufetu pri bazéne až po dobré jedlo v legendárnom majáku, je ďalšou príležitosťou, ako si pochutnať na vynikajúcom jedle alebo vyskúšať niečo odvážnejšie.       


Pláž:
s jemným bielym pieskom.

Zábava a šport:
centrum vodných športov (windsurfing, vodné lyže, kánoe, a iné), potápanie, šnorchlovanie (vybavenie na šnorchlovanie k dispozícii zdarma), volejbal, gulečník, stolný tenis, rybárčenie.  


https://www.baros.com/