Prajeme Vám všetko dobré v novom roku 2021

LETO 2021 UŽ V PONUKE

Sme Vám k dispozícii na:
e-mail: koraltour@koraltour.sk 
mobil: 0915 841 611

Kuramathi Island Resort - Water Villa

Destinácia: Maldivy, Atol Alif Alif, Kuramathi ostrov
Kód zájazdu: 1128831
Cena od: 4 199 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Potápanie

Výber termínu

27.02.2021 9 dní Last Minute 4 199 € +399 € odlet: Praha letecká
06.03.2021 9 dní Last Minute 4 199 € +399 € odlet: Praha letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE/PRAHY
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.

2: PRÍLET NA MALEDIVY
Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: ODLET DO PRAHY/VIEDNE
Vo večerných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet.

10: PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE
Prílet do Prahy/Viedne.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:
leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let
7 x nocľah vo vybranom hoteli, so stravou podľa výberu
transfer letisko - hotel - letisko
asistenciu partnerskej CK

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:
letiskové taxy 399,- EUR
cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Všetky hotely sú na vyžiadanie a spätné potvrdenie.

Kuramathi Island Resort - Water Villa

TV lekárska služba diskotéka jacuzzi, vírivka katamarán miniklub kajak, kanoe vodné lyže potápačské centrum, lekcie potápania windsurfing, surf volejbal fitness centrum tenis internet, WiFi vodné športy na pláži piesočnatá pláž detské ihrisko detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 56 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Popis:
Kuramathi, jedno z prvých letovísk na Maldivách, je ostrov, ktorý ponúka množstvo víl, početné kulinárske zážitky, rozmanité vybavenie a príjemné služby. Kuramathi sa nachádza 56 km západne od medzinárodného letiska v Male a ostrov je dlhý asi 1,8 km. Transfer hydroplánom trvá 25 minút alebo 90 minút rýchlo člnom. Hotelové vily sú roztrúsené okolo sviežich záhrad, s výhľadom na odľahlé oblasti dlhých pláží alebo nad vodou.

Vybavenie:
niekoľko reštaurácií (indická, thajská, medzinárodná a iné) a barov, kúpele, potápačské centrum a kurzy, exkurzie, lekárske centrum s hyperbarickou komorou a európskymi lekármi, Aqua Sports & Fun, ekologické centrum, prechádzky prírodou, detský klub Bageecha s vonkajším ihriskom, 3 plavecké bazény umiestnené okolo ostrova, detský bazén, jacuzzi, plne vybavená telocvičňa, osvetlený tenisový kurt.

Vybavenie izieb:
polootvorená kúpeľňa, sprchovací kút, horúca a studená voda, ventilátor, klimatizácia, fén, osušky do kúpeľa a na pláž, župany, vybavenie kúpeľne, minibar, trezor, telefón, zariadenia na prípravu kávy / čaju, TV s plochou obrazovkou, DVD prehrávač, Wi-Fi, ležadlá. V základnej cene zájazdu je ubytovanie typu Beach Villa. Ubytovanie vo vyššej kategórii za príplatok. 
Maximálne 2 osoby + 1 dieťa do 12 rokov alebo 3 dospelé osoby na izbe.


Stravovanie:
plná penzia – raňajky, obedy a večere formou bufetu. Okrem troch hlavných medzinárodných reštaurácií formou bufetu, ktoré podávajú raňajky, obedy a večere, má Kuramathi deväť A la carte reštaurácií. Šesť barov okolo ostrova podáva klasické a tropické koktaily. Kuramathi je jedno z mála stredísk na Maldivách, ktoré ponúka rôzne typy balíkov all inclusive, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim potrebám.  

Pláž:
s jemným bielym pieskom.

Zábava a šport:
centrum vodných športov (windsurfing, vodné lyže, kanoe, katamarány a iné), potápačské centrum vybavené dekompresnou komorou, volejbal, tenis, živá hudba, karaoke, diskotéka.  

https://www.kuramathi.com/