Prajeme Vám všetko dobré v novom roku 2021.

LETO 2021 UŽ V PONUKE

Kedže Vás nemôžeme privítať u nás v kancelárii,

 pracujeme na HOME OFFICE

Pracovné dni od 10:00 – 15:00 hod

Sme Vám k dispozícii na:

e-mail: koraltour@koraltour.sk

Mobil: 0915 841 611

To najlepšie z Jamajky

Destinácia: Jamajka
Kód zájazdu: 1125722
Cena od: 2 989 €
Príplatky od: 399 €
Exotika
Pobytovo-poznávacie

Výber termínu

06.02.2021 13 dní Last Minute 3 109 € +399 € odlet: Praha letecká
20.02.2021 13 dní 3 069 € +399 € odlet: Praha letecká
06.03.2021 13 dní 2 989 € +399 € odlet: Praha letecká
20.03.2021 13 dní 2 989 € +399 € odlet: Praha letecká
03.04.2021 13 dní 3 369 € +399 € odlet: Praha letecká

Popis zájazdu

Program
1: PRAHA (VIEDEŇ) - MONTEGO BAY - OCHO RIOS
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet na Jamajku. Prílet do Montego Bay, uvítanie na letisku a transfer do hotela v Ocho Rios. Nocľah v Ocho Rios.

2: DUNN´S RIVER FALLS / TURTLE FALLS - FERN GULLY - GLISTENING WATERS
Raňajky. Prejazd k najznámejším vodopádom Jamajky Dunn's River Falls. Na tieto kaskádovité vodopády s prírodnými jazierkami je možné sa vyšplhať za sprievodu miestneho sprievodcu proti prúdu rieky (alternatívne je možná návšteva turistami neobjavených menších vodopádov Turtle Falls). Fakultatívny výlet do Nine Mile, kde sa narodil a je pochovaný Bob Marley. Cesta vedie "zeleným tunelom" kapradinovým údolím Fern Gully s pozorovaním miestnej fauny a flóry. Pokračovanie do rybárskej zátoky Porto Seco s autentickou jamajskou atmosférou. Večer návšteva Glistening Waters, známa tiež ako "Svetielkujúca lagúna", s možnosťou kúpania. Návrat do Ocho Rios, nocľah.

3: KINGSTON - DEVON HOUSE GARDENS - BLUE MOUNTAINS
Raňajky. Odchod do hlavného mesta Jamajky Kingston, správneho centra Jamajky, návšteva záhrady koloniálneho domu Devon House. Výlet do pohoria Blue Mountains, odkiaľ pochádza jedna z najkvalitnejších káv sveta. Návšteva miestneho farmára na jeho kávovej plantáži, zoznámenie sa s procesom spracovania kávy, ochutnávka, možnosť zakúpenia kávy. Potom prehliadka typickej rastafariánskej dedinky vysoko v horách. Fakultatívne možnosť výletu do Strawberry Hill, odkiaľ je nádherný výhľad na Kingston a hory Blue Mountain. Potom návrat do Ocho Rios, nocľah.

4: BLACK RIVER - TREASURE BEACH - NEGRIL
Raňajky. Prejazd k juhozápadnému pobrežiu Jamajky, plavba motorovým člnom po najdlhšej rieke Jamajky Black River. Pozorovanie krokodílov, vodných vtákov a mnohých mangrovníkov na brehoch rieky s čiernym dnom. Fakultatívne návšteva továrne na výrobu rumu Appleton, s ochutnávkou. Počas exkurzie sa dozviete, ako sa z cukrovej trstiny získava melasa, ktorá následne prechádza kvasením, destiláciou a zrením. Prípadne fakultatívne návšteva jedného z najkrajších vodopádov Jamajky YS Falls so sústavou niekoľkých vodných kaskád, ktoré sa nachádzajú medzi vápencovými zrázmi, obklopené bujnou vegetáciou s možnosťou kúpania. Potom transfer do Negrilu pozdĺž juhovýchodného pobrežia Jamajky. Ubytovanie v hoteli s All inclusive.

5 - 10: NEGRIL
Pobyt v najznámejšom letovisku Jamajky - v Negril na východnom pobreží v hoteli s All Inclusive). Voľno na kúpanie, vodné športy.

11: ODLET DO PRAHY (VIEDNE)
Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či nákup posledných suvenírov. Popoludní transfer na letisko v Montego Bay a odlet do Prahy (Viedne).

12: PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE)

Poznámka: minimálny počet účastníkov zájazdu - 6 osôb.

Zmena programu vyhradená.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Praha - Montego Bay - Praha (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok)
3 x nocľah s raňajkami v hoteloch strednej kategórie počas okruhu
7 x nocľah v hoteli s All Inclusive alebo v inom podľa výberu
všetky transfery počas okruhu
vstupy podľa programu
českého / slovenská delegáta počas okruhu

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
vstupy nad rámec programu
prepitné počas okruhu
cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň