Otváracie hodiny:


Od 1.9.2020 až do odvolania pracujeme:


Streda: 10.00-15.00 hod. v kancelárii na Dolnej 23

Ostatné pracovné dni: 10.00-15.00 hod. HOME OFFICE


Sme Vám k dispozícii na našich kontaktných údajoch:

e-mail: koraltour@koraltour.sk

mobil: 0915 841 611

Vianočné trhy Merano

Vianočné trhy Merano a Bolzano, poznávací zájazd, Taliansko Vianočné trhy Merano a Bolzano, poznávací zájazd, Taliansko Vianočné trhy Merano a Bolzano, poznávací zájazd, Taliansko Vianočné trhy Merano a Bolzano, poznávací zájazd, Taliansko Vianočné trhy Merano a Bolzano, poznávací zájazd, Taliansko
Destinácia: Taliansko, Trentino-Alto Adige
Kód zájazdu: 1105487
Cena od: 158 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy
Advent

Výber termínu

05.12.2020 2 dni First Minute 158 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Úvod:
2-dňový autokarový zájazd

PROGRAM:
1. deň:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 6,00 h). Tranzit do Talianska cez Rakúsko, príchod do Merana, druhého najväčšieho mesta Južného Tirolska, známeho kúpeľnou tradíciou. Zaujímavé je historické centrum s dochovanými meštianskymi domami zo 14. storočia, ktoré tvoria unikátnu kulisu pre vianočné trhy, preslávené neopakovateľnou atmosférou, nádhernou výzdobou, kultúrnym programom a bohatou ponukou vianočných špecialít, typických pre Južné Tirolsko. Odchod na ubytovanie v okolí.

2. deň:
Po raňajkách odchod do hlavného mesta regiónu a autonómnej provincie Južné Tirolsko Bolzana. Krátka prehliadka očarujúceho centra, ktoré v adventom období dýcha vianočnou atmosférou. K najzaujímavejším historickým pamiatkam patrí gotický kostol Duomo di Bolzano z 13. stor., Domninikánsky kostol s freskami Giottových žiakov, či rokokové meštianske domy, v ktorých možno nájsť množstvo obchodov, reštaurácií a kaviarní. Nenecháme si ujsť návštevu vianočných trhov. Popoludní odchod na Slovensko, návrat v neskorých večerných hodinách.

Ubytovanie:
1x ubytovanie v hoteli 3*

Stravovanie:
Raňajky


Doprava:
Autokarová


Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*, sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa:
Za 1/1 izbu 25 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR. Vstupy, cestovné poistenie.