15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Maurícius

Destinácia: Maurícius
Kód zájazdu: 1094062
Cena od: 1 690 €
Príplatky od: 390 €
Poznávacie zájazdy
Exotika

Výber termínu

27.06.2020 8 dní 1 690 € +390 € odlet: Viedeň letecká
22.08.2020 8 dní 1 690 € +390 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Dokonalá pohoda v tropickom raji, ďaľeko od všetkých a všetkého v spojení s poznávaním fascinujúceho prírodného bohatstva ostrova. Užite si oddychový zájazd s polpenziou pri priezračných vodách Indického oceánu na miestach, kde čas stráca význam. Ideálne aj pre rodiny s deťmi!

Popis zájazdu:
Rajské pláže s bielym pieskom tiahnuce sa pobrežím nekonečné kilometre. Azúrové lagúny, rozmanitý podmorský svet, ale aj panenská príroda vnútrozemia.
-Krásne pláže z bieleho piesku, tiahnuce sa pobrežím nekonečné kilometre.
-Lagúny, rozmanitý podmorský svet, farebné koraly, ale aj panenská príroda vnútrozemia.
-Oddych a pohoda ako z veľkej knihy!

Program zájazdu:

1. – 3. deň:
Prílet do hlavného mesta Maurícia PORT LOUIS, s následným transferom do plážového letoviska, kde si užijeme náš pobyt dosýta. Pre záujemcov ponúkame možnosť fakultatívneho výletu do hlavného mesta PORT LOUIS, ktorý je zároveň jediným prístavným mestom krajiny. Moderné budovy, stojace vedľa tradičných domov kreolov, trhy s exotickým ovocím tak sladkým a šťavnatým, že sa vám o ňom bude snívať, ale aj korenie, svätostánky rôznych náboženstiev a omnoho viac. Svojou atmosférou nás dostane aj čínska štvrť. Nevynecháme tiež botanické záhrady Pamplemousser, naprojektované Pierrom Poivre v 13. storočí.

4. – 5. deň:
Zažite deň plný dobrodružstva v podobe návštevy populárneho parku Casela! 14 hektárová záhrada s exotickým, domorodým vtáctvom, no i ostatnou zverou, ako napríklad levy, africké antilopy, či zebry. Ľahší trek, počas ktorého vyskúšame ziplining, či plávanie pomedzi kaňony. Zameňte pláže, za výlet k čajovníkovým plantážam, kde spoločne poodhalíme tajomstvo spracovania čaju. Ochutnáme šálku tohto zázračného moku kochajúc sa panoramatickými výhľadmi na jazero, ktoré vzniklo na mieste sopečného krátera. Počuli ste už o Robertovi Edouardovi Hartovi? Miestny poet prežil posledné roky svojho života v dome postavenom z koralov. Navštívime ho aj my. A že Maurícius má aj skalnaté útesy padajúce do morskej hladiny, sa presvedčíme pri Gris – Gris. Následný návrat na rezort.

6. deň:
Pre záujemcov možnosť využiť plavbu na katamaráne k najkrajšej lagúne ostrova. To pravé spestrenie vašej dovolenky! Z paluby sa pokocháme výhľadmi na pohorie Grand Port. Zastavíme sa aj na mieste, kde Napoleon vyhral svoju jedinú námornú bitku proti Anglicku v roku 1810. Príchod na Ile Aux Cerfs bude ako z filmu o Modrej lagúne. Biele pláže, kde si dosýta užijeme kúpanie, či slnenie. Následný návrat do rezortu.

7. – 8. deň:
Relax na piesočných plážach, objavovanie podmorského sveta, alebo zábava v podobe dobrodružných vodných športov. Transfer na letisko s následným odletom do Európy.

Trasa zájazdu:
Port Louis – Post Lafayette

Cena zahŕňa:
Medzinárodnú letenku, po slovensky alebo po česky hovoriaceho sprievodcu, prípadných miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie s polpenziou v 4* rezorte, prenajatú dopravu mikrobusom na trase letisko – hotel – letisko, poistenie CK proti insolventnosti.

Cena nezahŕňa:
Obedy, fakultatívne výlety, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov

Príplatok:
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 380 € 4* hotel – 500 €/5* hotel 700 € Príplatok za all inclusive v 4* rezorte: 250 €/osoba Príplatok za 5* rezort: 400 €/osoba Príplatok za all inclusive v 5* rezorte: 350 €/osoba