Milí zákazníci, reštartujeme sezónu, tešíme sa na Vás denne 10.00 – 15.00 hod.

Apartmány Tiepolo

Rezidencia Tiepolo Rezidencia Tiepolo - spálňa Rezidencia Tiepolo - obývacia miestnosť Rezidencia Tiepolo - balkón Rezidencia Tiepolo - obývacia miestnosť
Destinácia: Taliansko, Veneto (oblasť Benátok), Bibione - Spiaggia
Kód zájazdu: 1086949
Cena od: 71,47 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy
Golf

Výber termínu

08.08.2020 8 dní 183,09 € +0 € vlastná
15.08.2020 8 dní 183,09 € +0 € vlastná
22.08.2020 8 dní 145,44 € +0 € vlastná
29.08.2020 8 dní 101,46 € +0 € vlastná
05.09.2020 8 dní 71,47 € +0 € vlastná

Apartmány Tiepolo

TV bicykle minigolf vodné bicykle vodné lyže windsurfing, surf jazda na koni futbal volejbal golfové ihrisko tenis parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko klimatizácia
Vzdialenosť od pláže: 70 m
Popis lokality:
Bibione - vďaka svojej 8 km dlhej a veľmi pekne udržiavanej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora je vyhľadávaným miestom pre rodinnú dovolenku s deťmi. Najrušnejšie je centrum Spiaggia s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní, diskoték a ďalších atrakcií ako sú termálne kúpele alebo Lunapark. Rezidenčná štvrť smerom na východ sa označuje ako Lido dei Pini, opačným smerom zasa Lido del Sole, za ktorým vyrástla ešte atraktívna štvrť Pineda, ležiaca na konci pevninského výbežku medzi morom a lagúnou Litoranea Veneta. Bibione ponúka skvelé možností športového vyžitia. Nájdete tu požičovňu bicyklov, skútrov, paragliding, windsurfing či chodníky pre inline korčuľovanie.

Info:
Pekné apartmánové byty majú ideálnu polohu blízko pláže cca 70m a centrum letoviska s množstvom nákupných možností je len pár krokov od apartmánov. Každý apartmán disponuje SAT/TV, klimatizáciou, mikorvlnnou rúrou, WiFi pripojením a parkovacím miestom.

Ubytovanie:
Ubytovanie: Apartmán typ B3+2 pre 3-5 osôb: Jedna spálňa s manželskou posteľou a tretím lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón. Apartmán typ C4+2 pre 4-6 osôb : Jedna spálňa s manželskou posteľou, jedna spálňa s dvomi oddelenými posteľami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón.

Stravovanie:
Individuálna príprava stravy.

Pláž:
Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza pred rezidenciou(70m). Plážový servis za poplatok.

Šport a zábava:
Letovisko ponúka širokú škálu športových ihrísk (plážový volejbal, futbal, minigolf), detských ihrísk a iných atrakcií, požičovne športových potrieb. Medzi najvyhľadávanejšie športy v tejto oblasti patrí jazda na bicykli, jazda na koni, tenis, golf. Pre milovníkov vodných športov sú pripravené vodné skútre, vodné bicykle, vodné lyže, windsurfing, plachtenie na jachte. Nachádza sa tu Lunapark a športové centrum Beverly Hill.

Doprava:
Individuálna.