15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Citymax Bur Dubai

Destinácia: Spojené Arabské Emiráty, Dubai, Bur Dubaj
Kód zájazdu: 1057003
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Citymax Bur Dubai

doprava na pláž TV šípky biliard fitness centrum bazén vnútorný internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 8 km
Vzdialenosť od pláže: 6 km

Spojené arabské emiráty / Dubaj. Obľúbený mestský hotel sa nachádza v časti Bur Dubai. Moderný hotel poskytujúci komfortné ubytovanie a služby na veľmi dobrej úrovni, je ideálnym východiskovým bodom pre poznávanie Dubaja a nákupy. V blízkosti hotela sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne a stanica metra, ktorá je od hotela vzdialená približne 1 km. Verejná pláž Jumeirah sa nachádza niekoľko minút jazdy. Hotel zabezpečuje transfer zadarmo do plážového parku Al Mamzar. Hosťom je k dispozícii aj strešný bazén s výhľadom na panorámu Dubaja. Hotel odporúčame predovšetkým nenáročným klientom.

Poloha hotelu:
pláže: 6 km (pláž Al Mamzar) letiska: 8 km centra: v centre nákupné možnosti: v okolí hotela

Vybavení pokoje:
Štandardná izba
klimatizácia telefón LCD TV so satelitom, minibar varná kanvica set na prípravu kávy a čaju Wi-Fi (zadarmo) vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou sušič vlasov WC) trezor (zadarmo) fľaša vody (denne dopĺňaná)

Vybavení hotelu:
vstupná hala s recepciou zmenáreň hlavná reštaurácia indická a ázijská reštaurácia kaviareň Huddle Sports Bar & Grill bar pri bazéne strešný bazén (ležadlá slnečníky a plážové uteráky zadarmo) Wi-Fi v celom hoteli (zadarmo) automaty s občerstvením


Strava v ceně:
Raňajky: formou bufetu


Pláž a okolí:
piesočnatá, verejná, dostupná taxíkom hotel zabezpečuje zadarmo transfer do plážového parku Al Mamzar (cca 20 min. jazdy) – k dispozícii 5 piesočnatých pláží bazén detský bazén ležadlá a slnečníky (za poplatok) možnosť prenájmu klimatizovaných chatiek detské ihrisko občerstvenie vstupné do parku (za poplatok) podľa otváracej doby.

Sportovní aktivity v ceně:
fitness

Sportovní aktivity za poplatek:
šípky biliard

Upozornenie
: V hoteli sa platí vratný depozit za izbu - poplatok je hradený v hotovosti alebo blokáciou kreditnej karty