15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Lux Belle Mare

hotel bazén Junior Suite pláž hotel hotel hotel reštaurácia Amari by Vineet reštaurácia Amari by Vineet hotel reštaurácia Beach Rouge reštaurácia Beach Rouge pláž Café LUX reštaurácia Duck Laundry El Jefe areál Honeymoon Suite Junior Suite Junior Suite K-Bar reštaurácia M.I.X.E reštaurácia M.I.X.E bar Mari Kontan bazén bazén bazén
Destinácia: Maurícius, Flacq, Belle Mare
Kód zájazdu: 1027953
Cena od: 1 763,10 €
Príplatky od: 0 €
Doprava: letecká
Termín: 30.06.2020 10/7 dní/nocí
Obchodník: 36356441
Kód termínu: 51193630

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Pobytové zájazdy
Exotika
Golf
Potápanie
Pre rodiny s deťmi
Lux Belle Mare Typ ubytovania: Skryť popis
Maurícius, Flacq, Belle Mare Strava:
Luxusný hotel s kvalitnými službami pre náročnú klientelu. Hotel ponúka príjemnú atmosféru, maurícijskú pohostinnosť, eleganciu, komfort a gurmánske zážitky.
Vzdialenosť od letiska: 48 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Zobraziť úplný popis
Letisko:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.